oddz. Podgórze tel. 733 900 936   oddz. Kochanowskiego mobil:  733 900 936; 13 46-45-340  e-mail:sekretariat@spp3.sanok.pl        

Samorządowe Przedszkole Publiczne nr 3

w Sanoku 

 

CZEGO UCZYMY SIĘ W STYCZNIU 2022r. Tematy tygodnia: TYDZIEŃ I: KIEDY ZIMNO JEST NA DWORZE Hu, hu, ha, nadeszła zima! Płatki śniegu. Zimowa pogoda. Z górki na pazurki. Choć zima w koło, u nas jest wesoło!
Życzenia Świąteczne Jest taki czas, co łzy w śmiech zmienia, Jest taka moc, co smutek w radość przemienia, Jest taka siła, co spełnia marzenia…
Wigilia „A gdy zabłyśnie gwiazdka w błękitnej dalekości, będziemy ze sobą dzielić opłatek, symbol miłości” ...
W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia Święta Bożego Narodzenia to piękny czas, pełen radości i wzruszeń, poprzedzony intensywnymi przygotowaniami.
Odwiedziny św. Mikołaja
PSZCZÓŁKI - CZEGO UCZYMY SIĘ W GRUDNIU 2021r. Tematy tygodnia: TYDZIEŃ I: W MOJEJ RODZINIE 1. Moja rodzina. 2. W moim domu. 3. Brat i siostra. 4. Rodzinna wycieczka. 5. Razem weselej.
Dzień i noc W ubiegłym tygodniu dzieci z grupy Pszczółek rozmawiały na temat dnia i nocy. Pszczółki wysłuchały wiersza „Dzień dobry, dobranoc”, a następnie starały się odpowiedzieć na pytania dotyczące wiersza.
Dzień Pluszowego Misia Miś jest mały i puchaty, Miś jest fajny i kudłaty Miś jest gruby jak ta kula, Misia fajnie ...
Gimnastyka W naszym przedszkolu ruch to podstawa. Zajęcia gimnastyczne z dziećmi w wieku przedszkolnym stanowią bardzo ważny element edukacji fizycznej.
Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny.

Spp3 * Przedszzkole nr 3 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * błonie * sanockie * podgórze * Kochanowskiego * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 3