oddz. Podgórze tel. 13 46-45-340    oddz. Kochanowskiego mobil:  733 900 936      e-mail: przedszkole3sanok@vp.pl        

Samorządowe Publiczne Przedszkole nr 3

w Sanoku 

 

Nazwa przedszkola:

Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 3 w Sanoku

e-mail przedszkola:

przedszkole3sanok@vp.pl

Adres przedszkola:

ul. Podgórze 26 oraz ul. Kochanowskiego 2

38-500 Sanok

Dyrektor

mgr Małgorzata Pietrzycka

 

NUMERY TELEFONÓW KONTAKTOWYCH

 Numery telefonów

 

Kontakt z oddziałami na ul. Podgórze 26

 

 733 300 848

 Dyrektor mgr M. Pietrzycka

 733 200 664

 Wicedyrektor mgr J. Milczanowska

 733 400 436

 Wicedyrektor mgr M. Zając

 13 46 45 340

 Sekretariat ul. Podgórze 26

 poniedziałek - piątek w godz 7.30 - 10.30 

 13 46 45 341

 Kancelaria, ul. Podgórze 26

 13 46 45 342

 Intendentka, ul. Podgórze 26

 733 600 643

 Szef kuchni, ul. Podgórze 26

 

 

 Kontakt z oddziałami na ul. Kochanowskiego 2

 733 300 848

 Dyrektor mgr M. Pietrzycka

 733 200 664

 Wicedyrektor mgr J. Milczanowska

 733 400 436

 Wicedyrektor mgr M. Zając

 733 900 936

 Sekretariat ul. Kochanowskiego 2

 poniedziałek - piątek w godz 10.45 - 15.30

 733 800 828

 Kierownik gospodarczy-ul. Kochanowskiego 2

 733 500 563

 Woźne – ul. Kochanowskiego 2

 

Wykaz adresów e-mail nauczycieli

 
Bieluk Elżbieta ebieluk@spp3.sanok.pl
Buczek Marzena mbuczek@spp3.sanok.pl
Czeleń Renata rczelen@spp3.sanok.pl
Dąbrowska Agata adabrowska@spp3.sanok.pl
Dąbrowska-Jasiurkowska Justyna jjasiurkowska@spp3.sanok.pl
Fałek Julita jfalek@spp3.sanok.pl
Florek Ewelina eflorek@spp3.sanok.pl
Gocek Sylwia sgocek@spp3.sanok.pl
Hyleńska Angelika ahylenska@spp3.sanok.pl
Inglot Agnieszka ainglot@spp3.sanok.pl
Jarosz Alicja ajarosz@spp3.sanok.pl
Jędrys Justyna jjedrys@spp3.sanok.pl
Jurczyk Kinga kjurczyk@spp3.sanok.pl
Kafara Adrianna akafara@spp3.sanok.pl
Kłeczek Katarzyna kkleczek@spp3.sanok.pl
Koczeń Maria mkoczen@spp3.sanok.pl
Kołodziejczyk Anna akolodziejczyk@spp3.sanok.pl
Kondyjowska Dorota dkondyjowska@spp3.sanok.pl
Koperska Anna akoperska@spp3.sanok.pl
Koperska-Bujwid Dorota dbujwid@spp3.sanok.pl
Korab Joanna jkorab@spp3.sanok.pl
Kowalska-Krzyżaniak Alicja akrzyzaniak@spp3.sanok.pl
Król Edyta ekrol@spp3.sanok.pl
Królicka Teresa tkrolicka@spp3.sanok.pl
Kuzicka Bożena bkuzicka@spp3.sanok.pl
Lechoszest Anna alechoszest@spp3.sanok.pl
Łuczka Katarzyna kluczka@spp3.sanok.pl
Maliczyszyn Ewa emaliczyszyn@spp3.sanok.pl
Mielniczek Renata rmielniczek@spp3.sanok.pl
Milczanowska Janina jmilczanowska@spp3.sanok.pl
Niżnik Urszula uniznik@spp3.sanok.pl
Nowicka Ewa enowicka@spp3.sanok.pl
O.Piotr Aniewski paniewski@spp3.sanok.pl
Pietrzycka Małgorzata mpietrzycka@spp3.sanok.pl
Rymar Barbara brymar@spp3.sanok.pl
Serwatko Katarzyna kserwatko@spp3.sanok.pl
Skrechota Magdalena mskrechota@spp3.sanok.pl
Słapińska Anna aslapinska@spp3.sanok.pl
Solon Małgorzata msolon@spp3.sanok.pl
Sołtysik Bernard bsoltysik@spp3.sanok.pl
Sowa Aneta asowa@spp3.sanok.pl
Suchecka Sołtysik Małgorzata msoltysik@spp3.sanok.pl
Szuba Bogumiła bszuba@spp3.sanok.pl
Szwarc Iwona iszwarc@spp3.sanok.pl
Szwedkowicz Katarzyna kszwedkowicz@spp3.sanok.pl
Świder Elżbieta eswider@spp3.sanok.pl
Święch Barbara bswiech@spp3.sanok.pl
Wesoła - Marcinkowska Monika mmarcinkowska@spp3.sanok.pl
Wiechowska Halina hwiechowska@spp3.sanok.pl
Zając Agnieszka azajac@spp3.sanok.pl
Zając Marzena mzajac@spp3.sanok.pl
Zoszak-Piecuch Aleksandra azoszak@spp3.sanok.pl

Spp3 * Przedszzkole nr 3 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * błonie * sanockie * podgórze * Kochanowskiego * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 3