oddz. Podgórze tel. 13 46-45-340    oddz. Kochanowskiego mobil:  733 900 936      e-mail: sekretariat@spp3.sanok.pl        

Samorządowe Przedszkole Publiczne nr 3

w Sanoku 

 

Szanowni Rodzice

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Publicznego Nr 3 w Sanoku informuje, że Uchwałą Nr 132/2021 z dnia 7 kwietnia 2021 r. Rady Pedagogicznej przyjęto na rok szkolny 2021/2022 karty pracy do realizacji podstawy programowej. Przy wyborze kart pracy zasięgnięto opinii Rady Rodziców, karty uzyskały akceptację Rady Rodziców.

Przyjęto:

  • 3-latki – „Dzieciaki w akcji”
  • 4-latki – „Dzieciaki w akcji”
  • 5-latki – „Dzieciaki w akcji”
  • 6-latki – „Dzieciaki w akcji”

 

  • Zajęcia z języka angielskiego będą prowadzone w oparciu o serię kart pracy wydawnictwa MAC „I love Boo”.

Prosimy Rodziców o wstrzymanie się z zakupem kart pracy z języka angielskiego do rozpoczęcia roku szkolnego. Po dokonaniu przez nauczyciela podziału dzieci na grupy zaawansowania podana zostanie odrębna informacja.  

  • Podręczniki do religii dla 6-latków – „Tak! Jezus mnie kocha”

 

Zakup proponowanych kart pracy jest dobrowolną decyzją Rodziców. Zainteresowanych Rodziców prosimy o zaopatrzenie się w w/w karty pracy w okresie wakacyjnym.

Dyrektor Przedszkola

mgr Małgorzata Pietrzycka

Sanok, dnia 18.06.2021 r.

SZANOWNI RODZICE

 

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Publicznego Nr 3 w Sanoku informuje, że w ramach podsumowania systemów motywacyjnych oraz realizowanych w przedszkolu programów wychowawczych  w roku szkolnym 2020/2021:

  • „Grzeczny przedszkolak”
  • „Wszystko pięknie zjadam w przedszkolu”

przewidziane są nagrody i upominki dla dzieci pokryte z funduszy przedszkola i Rady Rodziców.

Podsumowanie programów we wszystkich grupach odbędzie się w dniu 24.06.2021 r. w godzinach pracy przedszkola.

Z tego podsumowania w zakładkach grup tradycyjnie umieszczona zostanie fotorelacja.

Dyrektor Przedszkola

mgr Małgorzata Pietrzycka

Sanok, dnia 18.06.2021 r.

OGŁOSZENIE !

W związku z przygotowaniem harmonogramu pracy nauczycieli i podziałem dzieci na grupy informujemy, że zapisy dzieci na dyżur wakacyjny zostały zakończone.

Dyrektor Przedszkola

mgr Małgorzata Pietrzycka

Sanok, dnia 11.06.2021 r.

 

Kontynuacją Dnia Dziecka w przedszkolu była przygoda przedszkolaków pod hasłem „Świat Dżungli” podczas, której dzieciaki mogły uczestniczyć w takich atrakcjach jak: inwazja kolorów – rzucanie balonami wypełnionymi kolorową farbą do celu, z których w końcowym efekcie powstały piękne grupowe prace. Odbyły się także pokazy sztuczek, baniek mydlanych, rzut do paszczy lwa, przejście przez liany, nawijanie marchewki na czas. Przedszkolaki rozwiązywały zagadki, przeciągały linę, przechodziły przez tunel, brały udział w tańcach i zabawach do muzyki. Dzieci świetnie się bawiły – było bardzo wesoło, kolorowo, wśród okrzyków radości i śmiechu.

Zakończenie Obchodów Dnia Dziecka uświetnił animowany pokaz astronomiczny: „Kolorowy wszechświat” przygotowany przez Mobilne Planetarium z Tarnobrzega. Zapraszamy rodziców do odwiedzania zakładek „Z życia grup”, gdzie zostaną umieszczone zdjęcia. Ze względów bezpieczeństwa zabawy na podwórku przedszkolnym odbyły się z podziałem na grupy, zgodnie z przepisami dotyczącymi reżimu sanitarnego.

Przeżycia dzieci z okazji ich święta w naszym przedszkolu.


 

Dzień Dziecka to święto, na które czeka każde dziecko i małe i duże. Jest to z pewnością najradośniejszy i najbardziej rozkrzyczany dzień ze wszystkich dni w roku. Zazwyczaj na przedszkolnej scenie to przedszkolaki prezentują swoje artystyczne talenty i są oklaskiwane przez nauczycieli. W tym roku role się odwróciły. 01.06.2021 r. nauczyciele Samorządowego Przedszkola Publicznego nr 3 na czele z Dyrektor Przedszkola Panią Małgorzatą Pietrzycką postanowili sprawić swoim przedszkolakom niespodziankę. W wielkiej tajemnicy, ku zaskoczeniu dzieci przygotowali przedstawienie "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków na wesoło". Dla dzieci było niezwykłym przeżyciem zobaczyć "swojego nauczyciela" wcielającego się w jedną z postaci.

Pomysłodawcą i reżyserem były Panie Urszula Niżnik i Aneta Sowa. W rolę narratora wcieliły się Dyrektor Przedszkola Pani Małgorzata Pietrzycka oraz Wiecedyrektor Pani Marzena Zając. Role aktorów odegrali: Królewna Śnieżka - Pani Anna Lechoszest, Książę- Pan Bernard Sołtysik, Pan Jerzy Szwarc, Zła Królowa, Staruszka- Pani Elżbieta Świder, Myśliwy- Pani Kinga Jurczyk Krasnoludki- Panie: Urszula Niżnik, Aneta Sowa, Monika Wesoła- Marcinkowska, Magdalena Gaworecka, Katarzyna Szwedkowicz, Agnieszka Inglot, Justyna Jędrys. Nad dźwiękiem czuwała Pani Anna Słapińska. Ze względów bezpieczeństwa przedstawienie odbyło się z podziałem na grupy, zgodnie z przepisami dotyczącymi reżimu sanitarnego.

Występ w wykonaniu nauczycieli został entuzjastycznie przyjęty i długo oklaskiwany przez dzieci. Pedagodzy już teraz zapowiadają, że dla swoich przedszkolaków przygotują kolejne artystyczne niespodzianki:) Zapraszamy Rodziców do odwiedzenia zakładek "Z życia grup", gdzie zostanie umieszczone zdjęcie grupowe z przedstawienia.

 

 

Szanowni Rodzice

Dyrekcja przedszkola informuje, że w związku z aktualną sytuacją epidemiczną w kraju, podjęta została decyzja o zawieszeniu procedury mierzenia temperatury ciała dzieci i rodziców podczas wchodzenia do budynku.

Niniejsza zmiana została podjęta w trybie Zarządzenia Dyrektora Nr 134/2021 z dnia 08.06.2021 r. z wcześniejszym poinformowaniem Rady Rodziców na posiedzeniu w dniu 7.06.2021 r. i obowiązuje od dnia 9.06.2021 r. do odwołania.

Rodziców w dalszym ciągu prosimy o monitorowanie temperatury ciała dzieci w warunkach domowych.

Pozostałe procedury COVID-19 pozostają bez zmian.

Dyrektor Przedszkola

mgr Małgorzata Pietrzycka

Sanok, dnia 08.06.2021 r.

 

Zapraszamy Państwa do wirtualnej wędrówki po naszym przedszkolu. Staramy się, aby nasza placówka była jak najbardziej przyjazna dzieciom i rodzicom. Zachęcamy do kontaktu z nami - Państwa uwagi i spostrzeżenia pomogą nam w opiece nad Waszymi dziećmi

Spp3 * Przedszzkole nr 3 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * błonie * sanockie * podgórze * Kochanowskiego * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 3