Licznik odwiedzin
2507347
|
|
|---|
|
Samorządowe Przedszkole Publiczne nr 3 w Sanoku |
Wyjście na spektakl
Dnia 12.03.2026 dzieci z naszej grupy obejrzały w Sanockim Domu Kultury spektakl teatralny pt. ”Lokomotywa Pana Tuwima” w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji. Przedszkolaki z dużym zainteresowaniem oglądały przedstawienie, żywo reagując na przygody bohaterów. Kolorowa scenografia i ciekawa gra aktorów sprawiły, że występ bardzo się podobał. Wyjście na przedstawienie było dla Krasnoludków nie tylko formą rozrywki, ale również cennym doświadczeniem edukacyjnym.