Licznik odwiedzin
2507416
|
|
|---|
|
Samorządowe Przedszkole Publiczne nr 3 w Sanoku |
Wielkanoc
Śniadanie Wielkanocne w naszym przedszkolu było wyjątkowym i radosnym wydarzeniem. Odświętnie ubrane przedszkolaki zasiadły do świątecznego śniadania życząc sobie Wesołych Świąt. Następnie Krasnoludki obejrzały przedstawienie o tematyce Wielkanocnej w wykonaniu grupy Gwiazdeczki. Spotkanie przebiegło w miłej, rodzinnej atmosferze, pełnej uśmiechu i wzruszeń.
Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim Dzieciom i Rodzicom.
Niech ten wyjątkowy czas będzie pełen radości, spokoju i rodzinnego ciepła.