Licznik odwiedzin
2507262
|
|
|---|
|
Samorządowe Przedszkole Publiczne nr 3 w Sanoku |
Dzień Flagi
Dnia 30.04. nasze przedszkolaki uczestniczyły w wyjątkowym wydarzeniu pod hasłem „Przedszkolaki z biało-czerwoną” zorganizowanym przez Burmistrza Miasta Sanoka. Dzieci z dumą trzymały biało czerwone flagi i wspólnie udały się na Sanocki Rynek, aby świętować ten ważny dla wszystkich Polaków dzień – Dzień Flagi. Podczas uroczystości Krasnoludki miały okazję oglądać piękne patriotyczne występy poświęcone Polsce i symbolom narodowym w wykonaniu dzieci sanockich przedszkoli. Był to dzień pełen wzruszeń. Uśmiechu i dumy z bycia Polakiem.