oddz. Podgórze tel. 733 900 936   oddz. Kochanowskiego mobil:  733 900 936; 13 46-45-340  e-mail:sekretariat@spp3.sanok.pl        

Samorządowe Przedszkole Publiczne nr 3

w Sanoku 

 

CZEGO UCZYMY SIĘ W GRUDNIU 2022 PSZCZÓŁKI Tematy tygodnia: I TYDZIEŃ: Co cieszy Mikołaja? 1. Poznajcie Świętego Mikołaja. 2. Prezenty, prezenciki. 3. Święty Mikołaj i sanie. 4. Akcja Pomagam! 5. Prezent dla Mikołaja.
Dzień Pluszowego Misia W dniu 25.11.2022 przedszkolaki z naszego przedszkola uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia.
Wizyta policjantki W dniu 15.11.2022 mieliśmy przyjemność gościć Panią policjantkę z Komendy Powiatowej Policji w Sanoku.
Święto Niepodległości Dzień 11 listopada to jedna z najważniejszych dat w historii naszej Ojczyzny. Po wieloletniej niewoli Polska odzyskała niepodległość.
Dnia 7.11.2022 roku nasze przedszkole odwiedzili przedstawiciele Sanockiej Ochrony i Ratownictwa Zwierząt. Spotkanie było bardzo wyjątkowe, ponieważ wraz z nimi przybył do naszego przedszkola kot.
Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek 5 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Z tej okazji nasza grupa zmieniła się w bajkową krainę.
PSZCZÓŁKI - CZEGO UCZYMY SIĘ W LISTOPADZIE 2022 Tematy tygodnia: I TYDZIEŃ: „Jakie są moje obowiązki?” 1. Członkowie rodziny. 2. Drzewo genealogiczne. 3. Prawa i obowiązki. 4. Miejsce, w którym mieszkam. 5. Domy małe i duże.
We wtorek 25 października grupa Pszczółek gościła przedstawicielki Żołnierzy Wojsk Obrony Terytorialnej z 35 Batalionu w Sanoku.
Umiejętność kodowania jest jedną z podstawowych kompetencji XXI wieku. Kodowanie to nic innego jak ciekawe zajęcia, to rozwiązywanie zagadek i problemów w kreatywny sposób. h
Do naszego przedszkola zawitała jesień. Jest to kolorowa i wyjątkowa pora roku, obfitująca w ciekawe zajęcia w przedszkolu. W naszej sali pojawiły się ozdoby związane z jesienią, a na tablicy jesienne prace plastyczne.

Spp3 * Przedszzkole nr 3 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * błonie * sanockie * podgórze * Kochanowskiego * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 3