oddz. Podgórze tel. 733 900 936   oddz. Kochanowskiego mobil:  733 900 936; 13 46-45-340  e-mail:sekretariat@spp3.sanok.pl        

Samorządowe Przedszkole Publiczne nr 3

w Sanoku 

 

Niespodzianka dla przedszkolaków od nauczycieli.

 

 

Jak co roku 14 października w całym kraju obchodzono Dzień Edukacji Narodowej święto wszystkich tych, którzy oddają całe swoje serce dzieciom.

Z tej okazji 15 października nauczyciele Samorządowego Przedszkola Publicznego nr 3 na czele z Dyrektor Przedszkola Panią Małgorzatą Pietrzycką postanowili sprawić swoim przedszkolakom niespodziankę.

W wielkiej tajemnicy i ku zaskoczeniu dzieci przygotowali przedstawienie teatralne według J. Tuwima „Rzepka”. Dla dzieci było niezwykłym przeżyciem zobaczyć „swojego nauczyciela” wcielającego się w jedną z bajkowych postaci. Pomysłodawcą i reżyserem były Panie Urszula Niżnik i Aneta Sowa. W rolę narratora wcieliła się Dyrektor Przedszkola Pani Małgorzata Pietrzycka. Role aktorów odegrali: Dziadek- Pan Bernard Sołtysik, Babcia- Pani Aneta Sowa, Wnuczek- Pani Urszula Niżnik, Piesek- Pani Magdalena Gaworecka, Mruczuś- Pani Monika Wesoła- Marcinkowska, Kurka- Pani Justyna Jędrys, Gąska-Pani Agnieszka Inglot, Bocian-Pani Katarzyna Szwedkowicz, Żabka- Pani Elżbieta Świder, Kawka- Pani Anna Lechoszest. Nad dźwiękiem czuwała Pani Anna Słapińska. Ze względów bezpieczeństwa przedstawienie odbyło się z podziałem na grupy, zgodnie z przepisami reżimu sanitarnego. Występ w wykonaniu nauczycieli został entuzjastycznie przyjęty i długo oklaskiwany przez dzieci. Zapraszamy rodziców do odwiedzenia zakładek z życia grup, gdzie zostanie umieszczone zdjęcie grupowe z przedstawienia oraz film nagrany w trakcie przedstawienia przez Pana Jacka Lipińskiego.

film>>>

 

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Publicznego Nr 3 w Sanoku zaprasza wszystkich Rodziców/Opiekunów do wzięcia udziału w Ogólnopolskim Konkursie Artystycznym "Baśniowa Rodzina w Obiektywie".

Regulamin konkursu - link

http://www.spp3.sanok.pl/_resources/7_0_20210901155227.jpg

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Publicznego Nr 3 w Sanoku opracowując „Procedurę przyprowadzania i odbierania dzieci w Samorządowym Przedszkolu Publicznym Nr 3 w Sanoku podczas pandemii koronawirusa” korzystał z przepisów prawa, m.in. art. 68 ustawy Prawo oświatowe (Dz.U. z 2021 r.  poz. 1082 ze zm) i inne.

W szczególności przypomina się Rodzicom o przemieszczaniu się w placówce w maseczkach oraz korzystanie z dezynfekcji rąk.

Dodatkowo przekazujemy Państwu interpretację Podkarpackiego Kuratora Oświaty w Rzeszowie dotyczącą zasad zachowania bezpieczeństwa w placówkach oświatowych, prosząc równocześnie o zapoznanie się z nią i stosowanie w celu zapobiegania i rozprzestrzeniania się COVID-19, link zamieszczony poniżej. 

https://www.ko.rzeszow.pl/dla-dyrektora-i-nauczyciela/informacje-dotyczace-obowiazku-zakrywania-ust-i-nosa-oraz-stosowania-rodo-w-szkolach-w-zwiazku-z-wystapieniem-stanu-epidemii-wywolanego-wirusem-sars-cov-2-2/#

Troszcząc się o bezpieczeństwo dzieci, rodziców i pracowników apeluję o wzajemną życzliwość i zrozumienie konieczności stosowania wprowadzonych procedur oraz wypełnianie ich.  

Z uszanowaniem

Dyrektor Przedszkola

mgr Małgorzata Pietrzycka

Sanok, dnia 01.09.2021r.

Szanowni Rodzice

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Publicznego Nr 3 w Sanoku informuje, że Uchwałą Nr 132/2021 z dnia 7 kwietnia 2021 r. Rady Pedagogicznej przyjęto na rok szkolny 2021/2022 karty pracy do realizacji podstawy programowej. Przy wyborze kart pracy zasięgnięto opinii Rady Rodziców, karty uzyskały akceptację Rady Rodziców.

Przyjęto:

  • 3-latki – „Dzieciaki w akcji”
  • 4-latki – „Dzieciaki w akcji”
  • 5-latki – „Dzieciaki w akcji”
  • 6-latki – „Dzieciaki w akcji”

 

  • Zajęcia z języka angielskiego będą prowadzone w oparciu o serię kart pracy wydawnictwa MAC „I love Boo”.

Prosimy Rodziców o wstrzymanie się z zakupem kart pracy z języka angielskiego do rozpoczęcia roku szkolnego. Po dokonaniu przez nauczyciela podziału dzieci na grupy zaawansowania podana zostanie odrębna informacja.  

  • Podręczniki do religii dla 6-latków – „Tak! Jezus mnie kocha”

 

Zakup proponowanych kart pracy jest dobrowolną decyzją Rodziców. Zainteresowanych Rodziców prosimy o zaopatrzenie się w w/w karty pracy w okresie wakacyjnym.

Dyrektor Przedszkola

mgr Małgorzata Pietrzycka

Sanok, dnia 18.06.2021 r.

Zapraszamy Państwa do wirtualnej wędrówki po naszym przedszkolu. Staramy się, aby nasza placówka była jak najbardziej przyjazna dzieciom i rodzicom. Zachęcamy do kontaktu z nami - Państwa uwagi i spostrzeżenia pomogą nam w opiece nad Waszymi dziećmi

Spp3 * Przedszzkole nr 3 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * błonie * sanockie * podgórze * Kochanowskiego * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 3