oddz. Podgórze tel. 733 900 936   oddz. Kochanowskiego mobil:  733 900 936;

 e-mail:sekretariat@spp3.sanok.pl przedszkole3sanok@vp.pl

Samorządowe Przedszkole Publiczne nr 3

w Sanoku 

 

Tydzień 1. Gdzie jest najciekawsze miejsce na świecie? 1. Album mojej miejscowości. 2. Miejsce, które znam. 3. Najpiękniejsze miejsca w Europie. 4. Najpiękniejsze miejsca na świecie. 5. Moje wymarzone miejsce do życia.
W dniu 6 kwietnia br. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste śniadanie Wielkanocne. Przedszkolaki aktywnie włączyły się w przygotowanie świątecznego stołu.
TYDZIEŃ I. WIELKANOC 1. Gipsowe pisanki 2. Liczenie pisanek 3. Koszyczek dobrych życzeń 4. Potrawy z jajek 5. Śmigus – dyngus TYDZIEŃ II. CO POTRAFIĄ ZWIERZĘTA? 1. Pożyteczna rola zwierząt 2. Rekordy w świecie zwierząt 3. Pływa
„Od nasiona do rośliny” Przedszkolaki z grupy XI „ Słoneczka” zamieniły się w małych ogrodników . Wysiewały nasionka kwiatów, ziół i warzyw.
Tematy tygodnia: I TYDZIEŃ: Jaka pogoda jest w marcu? 1. Przysłowia o pogodzie 2. Wiosenne zjawiska pogodowe 3. Żywioły 4. Dobroczynny wpływ pogody 5. Prognoza pogody
Bal Karnawałowy! Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni.
Dnia 10.02.2023 w grupie XI „ Słoneczka” odbyło się uroczyste spotkanie z okazji „ Dnia Babci i Dziadka”. Przedszkolaki zaprezentowały piękne wiersze, piosenki i tańce.
Tematy tygodnia: I TYDZIEŃ: Kim będę kiedy dorosnę? Zawody z przeszłości. Zawody moich rodziców. Gdy dorosnę będę. Sprzęty dawniej i dziś. Wynalazki.
Wigilia w przedszkolu W dniu 16.12.2022r. odbyła się w naszym przedszkolu wigilia. Dzieci wspólnie z Paniami kolędowały, składały sobie życzenia i spożywały wspólnie świąteczny obiad przy pięknie udekorowanym stole.
CZEGO UCZYMY SIĘ W GRUDNIU 2022 SŁONECZKA Tematy tygodnia: I TYDZIEŃ: Co cieszy Mikołaja? 1. Poznajcie Świętego Mikołaja. 2. Prezenty, prezenciki. 3. Święty Mikołaj i sanie. 4. Akcja Pomagam! 5. Prezent dla Mikołaja.

Spp3 * Przedszzkole nr 3 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * błonie * sanockie * podgórze * Kochanowskiego * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 3