oddz. Podgórze tel. 733 900 936   oddz. Kochanowskiego mobil:  733 900 936;

 e-mail:sekretariat@spp3.sanok.pl przedszkole3sanok@vp.pl

Samorządowe Przedszkole Publiczne nr 3

w Sanoku 

 

CZEGO UCZYMY SIĘ W CZERWCU TYDZIEŃ 1. NOWINKI ZE ŚWIATA ZWIERZĄT Dzień 1. Kogo spotkamy na wiejskim podwórku? Dzień 2. Skąd to mamy? Dzień 3. Zwierzęta egzotyczne Dzień 4. Zwierzęta z zoo Dzień 5. Biegające, latające,
W dniu 18.05 grupa "Wiewióreczek" odwiedziła Szkołę Podstawową nr 1. Celem ich wizyty było zapoznanie się z budynkiem szkoły i z atmosferą pracy panującą w szkole.
TYDZIEŃ 1. POLSKA TO MÓJ DOM Dzień 1. Polskie krajobrazy Dzień 2. Szlakiem Wisły Dzień 3. Unia Europejska
W dniu 27.04.2023 r. "Wiewióreczki" wybrały się do Państwowej Szkoły Muzycznej im. Wandy Kossowskiej w Sanoku. Przedszkolaki miały możliwość wysłuchać utworów w wykonaniu uczniów tej szkoły.
W dniu 26.04.2023 r. "Roztańczone wiewióry" reprezentowały nasze przedszkole w V Przeglądzie Dziecięcych Zespołów Tanecznych Ziemi Sanockiej, który odbył się w auli Uczelni Państwowej.
TYDZIEŃ 1. WKRÓTCE WIELKANOC Dzień 1. Wiekanocne pisanki Dzień 2. Wielkanocne eksperymenty Dzień 3. Kury, kurczęta, pisanki Dzień 4. Wielkanocne rachunki Dzień 5. W wielkanocny poniedziałek oblewamy się nawzajem
„Nasz stół wielkanocny haftowany w kwiaty. W borówkowej zieleni listeczków skrzydlatych lukrowana baba rozpycha się na nim, a przy babie – mazurek w owoce przybrany.”
CZEGO UCZYMY SIĘ W MARCU TYDZIEŃ I : TAK NAM MJA CZAS 1. Wolno czy szybko? 2. Pory dnia 3. Co było najpierw? Co będzie potem? 4. W zakładzie zegarmistrzowskim 5. Podróż w przyszłość
W środę, 15 lutego nasza grupa w sali Uczelni Państwowej obejrzała spektakl teatralny dla dzieci pt. „Czerwony Kapturek” przygotowany przez aktorów Teatru Nowoczesnego z Krakowa.
Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, natomiast bal karnawałowy w przedszkolu to dla przedszkolaków niezwykły czas wyczekiwany przez wiele tygodni.

Spp3 * Przedszzkole nr 3 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * błonie * sanockie * podgórze * Kochanowskiego * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 3