Licznik odwiedzin
2507339
|
|
|---|
|
Samorządowe Przedszkole Publiczne nr 3 w Sanoku |
We środę 2 października 2019r. dzieci z naszego przedszkola , radośnie spędziły czas na nowo otwartym placu zabaw. Wszystkie przedszkolaki przywitała serdecznie Pani dyrektor Małgorzata Pietrzycka wraz z Panią wice-dyrektor Marzeną Zając. Dzieci przebywając na świeżym powietrzu, korzystały nie tylko z wielu sprzętów, ale miały okazję do wspólnych zabaw z rówieśnikami z innych grup.
