oddz. Podgórze tel. 733 900 936   oddz. Kochanowskiego mobil:  733 900 936; 13 46-45-340  e-mail:sekretariat@spp3.sanok.pl        

Samorządowe Przedszkole Publiczne nr 3

w Sanoku 

 

więcej >>>

W dniu 18 października obchodziliśmy Dzień Poczty Polskiej i Dzień Listonosza. Wtedy to, swoje święto mają wszyscy pracownicy poczty, dzięki którym otrzymujemy listy i paczki.

Z tej okazji przedszkolaki z grupy „Misie” uczestniczyły w zajęciach podczas, których został im zaprezentowany zawód listonosza oraz jego obowiązki. Dzieci dowiedziały się jak długą drogę musi przebyć list lub paczka, by w końcu trafić do odpowiedniego adresata. Wybraliśmy się na wycieczkę do pobliskiej poczty. Po krótkiej rozmowie z Panią listonosz, kupiliśmy kartkę z widokiem na Sanok, znaczek i napisaliśmy wspólnie życzenia pozdrawiając dzieci z zaprzyjaźnionego przedszkola w ramach akcji ,,Wymiany pocztówkowej”, zaadresowaliśmy i wrzuciliśmy do skrzynki na listy.

Dzięki wycieczce na pobliską pocztę, zajęciom i zabawie dzieci mogły same wczuć się w rolę listonosza oraz dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat tego zawodu.

 

Pracownikom Poczty Polskiej składamy serdeczne życzenia

Spp3 * Przedszzkole nr 3 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * błonie * sanockie * podgórze * Kochanowskiego * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 3