oddz. Podgórze tel. 733 900 936   oddz. Kochanowskiego mobil:  733 900 936;

 e-mail:sekretariat@spp3.sanok.pl przedszkole3sanok@vp.pl

Samorządowe Przedszkole Publiczne nr 3

w Sanoku 

 

więcej >>>

Obchody DNIA DZIECKA 

 Za nami tydzień pełen niespodzianek, zabawy i atrakcji!

W poniedziałek 3 czerwca spędziliśmy aktywny czas w przedszkolnym ogrodzie. Nie zabrakło zabaw gimnastycznych, muzyczno-ruchowych z chustą animacyjną, a największą atrakcją tego dnia było malowanie na folii stretch.

We wtorek wzięliśmy udział w biegu przedszkolaka „Sprintem do maratonu”, natomiast w środę (4 czerwca) udaliśmy się na krótki spacer do pobliskiej cukierni, gdzie każdy przedszkolak mógł zjeść swoją porcję przepysznych lodów. W czwartek nasze Krasnoludki czerpały ogromną radość ze wspólnej zabawy z rodzicami podczas zajęć otwartych. W tym dniu Rodzice mogli zobaczyć, jak ich pociechy radzą sobie na co dzień w przedszkolu, a dzieci miały także możliwość zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych i tanecznych. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY RODZICOM ZA TAK LICZNE PRZYBYCIE, AKTYWNY UDZIAŁ W ZAJĘCIACH I ZAINTERESOWANIE TAKĄ FORMĄ ZAJĘĆ.

Na zakończenie tygodnia w naszym przedszkolu miały miejsce warsztaty przyrodnicze z gadami. Taka żywa lekcja przyrody pozwoliła dzieciom przełamać pewne lęki i rozbudzić zainteresowania. 

 To był tydzień pełen wrażeń i przeżyć! Wszystkim dzieciom życzymy dużo radości podczas codziennego poznawania świata :)

Spp3 * Przedszzkole nr 3 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * błonie * sanockie * podgórze * Kochanowskiego * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 3