oddz. Podgórze tel. 733 900 936   oddz. Kochanowskiego mobil:  733 900 936; 13 46-45-340  e-mail:sekretariat@spp3.sanok.pl        

Samorządowe Przedszkole Publiczne nr 3

w Sanoku 

 

CZEGO UCZYMY SIĘ W MARCU 2023 I TYDZIEŃ: Jaka pogoda jest w marcu? Przysłowia o pogodzie Wiosenne zjawiska pogodowe Żywioły Dobroczynny wpływ pogody Prognoza pogody
Zajęcia otwarte dla rodziców to jedna z form współpracy przedszkola z rodzicami, w czasie której mają oni okazję zapoznać się między innymi ze sposobami pracy dydaktyczno - wychowawczej oraz przekonać się, jak wiele ich pociec
Bal karnawałowy Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się dzieci 14 lutego podczas balu karnawałowego.
Babcia i Dziadek to słowa, które każdemu dziecku kojarzą się z ciepłem, miłością i wszystkim, co dobre. Dlatego dzieci z naszego przedszkola gościły swoje Babcie oraz Dziadków na uroczystości z tej okazji.
CZEGO UCZYMY SIĘ W LUTYM 2023 KRASNOLUDKI Tematy tygodnia: I TYDZIEŃ: Kim będę kiedy dorosnę? 1. Zawody z przeszłości. 2. Zawody moich rodziców. 3. Gdy dorosnę będę. 4. Sprzęty dawniej i dziś. 5. Wynalazki.
CZEGO UCZYMY SIĘ W LUTYM 2023 PSZCZÓŁKI Tematy tygodnia: I TYDZIEŃ: Kim będę kiedy dorosnę? 2. Zawody moich rodziców. 3. Gdy dorosnę będę. 4. Sprzęty dawniej i dziś. 5. Wynalazki.
CZEGO UCZYMY SIĘ W STYCZNIU 2022 PSZCZÓŁKI Tematy tygodnia: I TYDZIEŃ: Skąd wiem, że mija czas? 1. Witamy Nowy Rok. 2. Zegary i zegarki. 3. Dzień i noc. 4. Cztery pory roku. 5. Moje noworoczne marzenie.
Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, na który czekamy i przeżywamy go uroczyście.
Pieczemy pierniki Ojej cóż za zapach Cynamon, goździki, Coś mi się wydaje, Że ktoś upiekł pierniki. Świąteczne pierniki, Serduszka, dzwoneczki, Kształty przeróżne, Nawet gwiazdeczki!
Wczoraj rosłaś na polanie, Dzisiaj przyszłaś do nas, Jakie miłe to spotkanie choinko zielona…

Spp3 * Przedszzkole nr 3 Sanok * Sanok * Podkarpacie * Przedszkole * błonie * sanockie * podgórze * Kochanowskiego * Samorządowe Przedszkole Publiczne Nr 3